קצת עלינו

 ברוכים הבאים לחנות של דוקטור גריפס. אנו קהילה המונעת על ידי השאיפה הבלתי פוסקת להשתפרות בהורדת ידיים ושיפור כוח האחיזה.

הקהילה שלנו נוסדה על ידי קבוצת מורידי ידיים מקצועיים, אשר התחרו באליפויות ארציות ובינלאומיות, והגיעו להישגים מכובדים. המסע שלנו מגלם את רוח ההתמדה והמחויבות שאנו שואפים להנחיל בכל היבט של העסק שלנו.

אנו מבינים את הדרישות הייחודיות של הורדת ידיים ואת התפקיד המכריע שכוח האחיזה והפרק שמשחקים תפקיד מכריע בהשגת הניצחון. זו הסיבה שאנו מוכרים מבחר מגוון של אביזרים וציוד שתוכננו בקפידה כדי לשפר את הביצועים שלכם ולהעלות את משטר האימונים שלכם. אחיזות יד ותמיכות שורש כף היד, כל מוצר בקולקציה שלנו נבחר בקפידה מרבית על מנת להבטיח שכל ספורטאי, ממתחיל ועד מקצוען, כל אחד יכול למצות את מלוא הפוטנציאל שלו. 

אבל דוקטור גריפס יותר מסתם חנות, אנחנו שותפים במסע שלכם להפוך לגרסה הטובה ביותר שלכם בהורדת ידיים ובשיפור האמות והאחיזה שלכם. הצוות שלנו מורכב מאנשים נלהבים שחולקים את המסירות שלך לספורט והפכו את מטרת חייהם להנגשת תחום הורדת הידיים ואחיזה החזקה ביותר. 

הצטרפו אלינו כשאנחנו ממשיכים לדחוף את גבולות הכוח והביצועים, מונעים מאותה תשוקה ונחישות שמניעה את האלופים לניצחון. יחד, בואו נגדיר מחדש מה אפשרי וניצור מורשת של גדלות בעולם של הורדת הידיים.

חווה את ההבדל עם דוקטור גריפס. הכוח מתחיל כאן.