שאלות נפוצות💪🏼

כיצד אוכל ליצור קשר עם Doctorgrips?

לחצו על הכפתור צרו קשר שנמצא בחלק התחתון של המסך.

עד לאן אתם שולחים?

עד לישראל, לכל נקודה בארץ.

איך עובד המשלוח?

המשלוחים שלנו הם חינם לכל הארץ, כל ההזמנות מטופלות ונשלחות מהמחסן שלנו. אנא המתן זמן נוסף לעיבוד ההזמנה שלך במהלך חגים ועונות מבצעים. אנו מעבדים הזמנות בין שני עד שישי. הזמנות יעובדו תוך 1-3 ימי עסקים ממועד ההזמנה וישלחו למחרת יום הטיפול. שימו לב שאנחנו לא שולחים בסופי שבוע.

כמה זמן ייקח לקבל את ההזמנה שלי?

עקב ביקוש גבוה, הזמנות עשויות לקחת בין 2-4 שבועות להגיע.

מה אם לא אקבל את ההזמנה שלי?

אם לא תקבל את ההזמנה שלך תוך 30 יום לאחר המשלוח, אתה זכאי להחזר מלא.

האם אחויב במכס ובמיסים?

המחירים המוצגים באתר שלנו פטורים ממס בדולר ארה"ב, מה שאומר שאתה עשוי להיות מחויב לשלם עבור מכסים ומסים לאחר שתקבל את ההזמנה שלך. מיסי יבוא, מכסים ועמלות מכס נלוות עשויות להיות מחויבות ברגע שההזמנה שלך מגיעה ליעדה הסופי, אשר נקבעים על ידי משרד המכס המקומי שלך. תשלום החיובים והמסים הללו הוא באחריותך ולא יכוסה על ידינו. אנחנו לא אחראים לעיכובים שנגרמו על ידי מחלקת המכס במדינה שלך. לפרטים נוספים על חיובים, אנא צור קשר עם משרד המכס המקומי שלך.

איך אני מחזיר פריט?

לחץ על הכפתור "צור קשר" בתחתית המסך.

מה אם הפריט/ים שקיבלתי פגומים/שגויים/פגומים?

אנא צור איתנו קשר אם קיבלת סחורה שאינה נכונה, חסרה ו/או פגומה. אנא כלול את מספר ההזמנה שלך, תמונות של הפריט/ים וכל הפניות הקשורות עם קבלת החבילה שלך. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לפתור את המקרה שלך בהקדם האפשרי.

מתי אקבל את ההחזר?

כל ההחזרים יזוכה בצורת התשלום המקורית שלך. אם שילמת באמצעות כרטיס אשראי או חיוב, החזרים כספיים יישלחו לבנק המנפיק את הכרטיס תוך 7-10 ימי עסקים מרגע קבלת הפריט המוחזר או בקשת הביטול. אנא צור קשר עם הבנק המנפיק את הכרטיס בשאלות לגבי מתי הזיכוי יירשם לחשבונך. אם עדיין לא קיבלת זיכוי להחזרה, הנה מה לעשות: פנה לבנק/חברת כרטיסי האשראי. עשוי לחלוף זמן מה עד שההחזר יתפרסם בחשבונך.